grote button boeken
camping plattegrond ingerichte tenten

Plattegrond

Kamperen ngerichte tent – Bell tent

De Bell tent heeft iets magisch. Het was ooit de bescherming tegen de elementen, een veilige plek voor mensen die zich een weg moesten banen door de ongrijpbare natuur. Maar hier biedt het de mogelijkheid om jezelf te zijn zijn – zonder verplichtingen, zonder druk van alles inpakken en inrichten.

→ Ingerichte tent met eigen sanitair en buitenkeuken.
→ Glamping voor 2 tot 4 personen.
→ Op een prachtige plek met vlonder en eigen buitenruimte.

Voorzieningen

Voor jullie staat klaar:

  • Een Bell tent van 5 meter doorsnede
  • Twee tweepersoonsbedden (140cm breed en 200cm lang) met beiden éénpersoons matrassen (70cm breed en 200cm lang)
  • Buitenkeuken, incl. stromend koud water, gas, servies en kookgerei
  • Kleine koelkast met zakformaat diepvriesvak 😉
  • Picknicktafel
  • Twee lafuma stoelen
  • Prive sanitair – wc-wastafel en douche

Zelf meenemen

Voor het door jou aantal geboekte personen:

  • Kussens
  • Beddengoed voor éénpersoons matrassen – 1 matras is 70cm breed en 200cm lang
  • Handdoeken
  • Keukentextiel

Liever zelf geen bedlinnen meenemen?
Huur dan voor 25,- per persoon bedlinnen via ons: dekbed, kussen en hoeslaken.

Je kunt bij je boeking (onder de tab ‘Artikelen’) bedlinnen toevoegen.

Jouw Bell tent

Je ligt heerlijk in het bed van onze volledig ingerichte tent, de geur van het canvas vermengt zich met de frisse geur van gras en aarde. Een bries die door het openstaande luik naar binnen stroomt. Het voelt alsof de natuur zelf je omarmt, de tent fungeert als een cocon, een veilige haven te midden van de wilde chaos van de buitenwereld.

Buiten het tentdoek zijn de geluiden van de camping een vreemde, maar tegelijkertijd geruststellende symfonie van het onbekende: het zacht ritselen van de bladeren, het ver weg klinkende gelach van anderen, de wilde roep van een vogel die zich ergens tussen de bomen verbergt. De sfeer op deze bijzondere camping is allesbehalve conventioneel. Het is geen gewone, netjes opgezette camping – dit is een plek waar de natuur, vrijheid en eigenzinnigheid samenkomen.

Een groene oase, maar dan één die het gevoel van avontuur en ongepolijste schoonheid ademt.
En jij voelt je tegelijkertijd een beetje als een ontdekkingsreiziger en een natuurliefhebber, in een ruimte die zowel rust als avontuurlijke energie uitstraalt.
Er is geen haast. Geen drukte. Alleen de stilte van de natuur, het zachte geluid van je ademhaling, en het geluid van je geliefde, familie of vrienden, naast je. Dit is zo’n moment om als ervaring te koesteren, dat je wilt vasthouden.

Buiten lijkt de wereld te leven – niet in de gebruikelijke, gehaaste manier die we kennen van de stad, maar in een ritme dat puur en onverstoord is. En toch, hier in je bed, voel je dat je geen deel hoeft uit te maken van dat alles. Je kunt het simpelweg ervaren.

De camping lijkt als het ware verder weg, want hier binnen, onder het tentdoek, ben je in een andere wereld. Er is een dieper gevoel van Zijn, van verbondenheid, terwijl de tijd buiten de tent in haar eigen tempo verstrijkt.

→ Prijs vanaf 75,- per nacht in het laagseizoen (4 personen inbegrepen)
→ In onze accommodaties zijn helaas geen honden toegestaan

Onze ingerichte Bell tenten (Sibley 500 Protech) staan op 1 van de mooiste plekken van de camping en hebben privé sanitair. De grote sfeervolle tent is ruim voor 2 volwassenen en 2 kinderen.
Buiten de tent vind je een eigen picknicktafel en een kleine buitenkeuken.

Beschikbaarheid & boeken